GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservis 4025144
nr 402 5144
Glasservis
ca 70 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 27 mars 2006
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
6
ledande budet*
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr